دکتر زینب عرفان نیا ، درمانگر ،روان درمان
شیراز ، خیابان زند
مجتمع پزشکی 490 واحد3
شماره تماس
۳۲۳۵۷۵۵۵_۰۷۱
ساعت کاری:
شنبه - سه شنبه- چهارشنبه: 16:00 - 19:30
درباره ما

همه چیز در مورد دکتر زینب عرفان نیا

دکتر زینب عرفان نیا فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج،تحصیلات خود را با علاقه فراوان در رشته تخصصی اعصاب و روان (روانپزشکی) دانشگاه علوم پزشکی ایران و انستیتو روانپزشکی تهران(قطب روانپزشکی کشور) ادامه داد. بعد از آن به مدت حدود دو سال طرح خود را در بیمارستان شهرستان های فیروزآباد و فراشبند فارس گذراند. و بعد از آن مطب خصوصی خود را در شهر شیراز تاسیس نمود.
افزایش سطح آگاهی جامعه در حوزه سلامت روان و آشنایی هر چه بیشتر آن ها با اختلالات روانپزشکی همواره دغدغه اصلی ایشان بوده است.از جمله خصوصیات بارز دکتر عرفان نیا صبوری و همدلی با بیماران و وقت گذاشتن و همواره در دسترس بودنش برای آن ها می باشد و به راحتی بیمارانش سوالات و مشکلات خود را با ایشان درمیان می گذارند و مشورت می گیرند.
پایان نامه دوره پزشکی عمومی ایشان با عنوان “مقایسه اضطراب و افسردگی در دانش آموزان مدارس عادی و مدارس تیزهوشان” با نمره ممتاز مورد قبول واقع شد. و هم چنین پایان نامه دوره تخصصی ایشان با عنوان “بررسی ارتباط ابتلا به اختلالات روانپزشکی و احتمال سوء رفتار با کودک در مادران کودکان بستری در بخش سوختگی اطفال بیمارستان شهید مطهری تهران در سال 1394″با کسب نمره ممتاز مورد توجه اساتیدش قرار گرفت.